Oferty znakowania szlaków
16 lipca 2018
Profesjonalny radca prawny Gliwice
20 lipca 2018

Jak doprowadzić ją na szczyt rozkoszy

Każdy mężczyzna marzy o tym, by za każdym razem doprowadzać swoją partnerkę na szczyt rozkoszy. Nie jest to proste, ale przy dobrych chęciach i odpowiednio dużym zaangażowaniu możemy sprawić, by kobieta rzeczywiście nie miała ochoty opuszczać łóżka. Jak to zrobić?

Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że każda kobieta jest inna i ma inne potrzeby. Aby je odkryć, najlepiej jest eksperymentować. Obserwując reakcję partnerki, najłatwiej zauważyć, co sprawia jej przyjemność, a których pieszczot lepiej jest unikać. Jeśli kobieta lubi otwarcie rozmawiać o sprawach seksu, można też zapytać ją, co lubi. Znając potrzeby partnerki, znacznie łatwiej jest spełnić jej oczekiwania.

Zdecydowana większość pań ceni sobie długą grę wstępną. Warto więc choć raz na jakiś czas nie stawiać swoich potrzeb na pierwszym miejscu i skupić się na potrzebach partnerki. W swoich pieszczotach dobrze jest nie skupiać się wyłącznie na typowych sferach intymnych. Jeśli na co dzień pobudzasz swoją partnerkę poprzez stymulację łechtaczki i piersi, tym razem skup się na innych miejscach. Kobieca mapa stref erogennych jest znacznie szersza!

Warto poświęcić nieco uwagi chociażby jej stopom i dłoniom. Można je delikatnie masować, ssać, a nawet podgryzać. Możliwości jest naprawdę sporo. Postaraj się odkryć, co sprawia jej największą przyjemność. Później możesz stopniowo przesuwać się wyżej. Zgięcia łokci i kolan również są bardzo wrażliwe.

Pamiętaj o tym, by się nie spieszyć. Omijaj najbardziej wrażliwe miejsca na kobiecym cele, takie jak łechtaczka, czy piersi, tak długo jak to możliwe. Rozkoszuj się chwilą, staraj się dawać jej z siebie jak najwięcej. Im dłużej będziesz odwlekał moment spełnienia, tym bardziej doceni go Twoja kobieta. Jeśli będziesz wystarczająco cierpliwy, w pewnym momencie z pewnością sama zacznie błagać Cię, byś w nią wszedł. Czy mężczyźnie potrzeba większej zachęty?

Z drugiej strony należy pamiętać o tym, że kobiety bardzo cenią sobie różnorodność. Niemal każda z nich od czasu do czasu ma ochotę na szybki, spontaniczny seks bez dłuższych przygotować. Jeśli zaskoczysz ją spontanicznym seksem w samochodzie, czy w łazience, wrażenia z pewnością będą niezapomniane. Postaraj się poznać jej pragnienia i fantazje, a potem stopniowo je realizować. Wasze życie seksualne z pewnością na tym zyska, a kolejne zbliżenia będą przynosiły równie wielką satysfakcję Wam obojgu.

Zobacz:

https://ata.com.pl/viagra

 

Wyszukiwane frazy:

  • doprowadzić do wytrysku stopami
  • doprowadzenie kobiety do szczytu
  • kobiecy szczyt rozkoszy
  • jak dorowadzic kobiete do orgazmu w aucie
  • jak doprowadzic zone na szczyt
  • jak doprowadzic sie na szczyt
  • jak doprowadzić kobietę na szczyt
  • jak doprowadzic ja na szczyt
  • doprowadziła go do wytrysku stopami
  • szczyt rozkoszzy wibrator

Dodaj komentarz