Nieprzewidziane awarie samochodowe
18 sierpnia 2016
Wypadki i kolizje drogowe
18 sierpnia 2016
Nieprzewidziane awarie samochodowe
18 sierpnia 2016
Wypadki i kolizje drogowe
18 sierpnia 2016

Holowanie samochodu osobowego

Doświadczeni kierowcy mają do czynienia z wieloma sytuacjami na drodze. Szczególnie jeżeli jest to ich praca i zarabiają za kółkiem samochodu. Są w stanie przejechać zdecydowanie więcej kilometrów od zwykłych kierowców więc mają też większe ryzyko, że taka sytuacja przydarzy się również im. każdy samochód jest tylko maszyną, która może być zawodna i odmówi nam posłuszeństwa w sytuacji, gdy będzie to dla nas wyjątkowo uciążliwe. Dlatego najczęściej w trakcie dalekiego wyjazdu dochodzi do tego, że samochód przestaje działać i np. nie daje się odpalić. W takiej sytuacji nie pozostanie nam nic innego jak wezwanie pomocy. W pierwszej kolejności najlepiej jest się odezwać do znajomych – być może są w pobliżu i będą w stanie nam pomóc z dostarczeniem samochodu do mechanika.

Holowanie samochodów

Holowanie Jaworzno jest najlepszym rozwiązaniem i dlatego warto jest się decydować na tę opcję. Oczywiście nie każdy się na to zgodzi, a w szczególności osoby mające zupełnie nowy samochód. Nie pozostaje to zupełnie obojętne na jego pojazd i może powodować większe zużycie się części eksploatacyjnych. Może okazać się, że na obecną chwilę nikt z naszych znajomych nie będzie w stanie nam pomóc i będziemy musieli szukać pomocy gdzieś indziej. Jeżeli mamy wykupiony assistance do samochodu to możemy próbować wezwać lawetę przez swojego ubezpieczyciela. Jeżeli nie będziemy chcieli za to zapłacić to będziemy musieli spełnić pewne założenia. Przede wszystkim ważne jest to, aby znajdować się w pewnej odległości od domu.

Może się zdarzyć, że samochód nie będzie chciał się odpalić (pixabay.com)

Może się zdarzyć, że samochód nie będzie chciał się odpalić (pixabay.com)

Assistance w ubezpieczeniu

Ubezpieczyciel jest w stanie nam pomóc jedynie wtedy, gdy nie znajdujemy się zbyt blisko swojego domu. Niekiedy odległość graniczna wynosi 20 km, innym razem nawet 50. Przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej warto jest dokładnie sprawdzić jakie progi są ustalone – w ten sposób będziemy mogli skorzystać z tego rozwiązania w przyszłości, gdy coś takiego nam się jednak przydarzy. Osoby znające się na mechanice samochodowej są w stanie naprawić samochód samodzielnie, na miejscu zdarzenia. Warto jest posiadać takie umiejętności, bo są w stanie uchronić nas przed wieloma sytuacjami, a także sprawić, że koszty będą zdecydowanie mniejsze.

Jeżeli świadczysz usługi holowania samochodu i szukasz informacji o tym jak reklamować swoją firmę zajrzyj na https://motoreklama.pl/reklama-pomocy-drogowej-holowania/

1 Comments

  1. Magda pisze:

    Ostatnio miałam niestety nieciekawą stłuczkę. W Jaworznie jest firma Tysom, która sprawnie obsługuje holowanie. Tutaj macie namiary https://ata.com.pl/holowanie-samochodu-osobowego/

Dodaj komentarz