Cialis – skutki uboczne. Zastosowanie
7 lipca 2018
Johimbina – na wyższe libido
7 lipca 2018
Cialis – skutki uboczne. Zastosowanie
7 lipca 2018
Johimbina – na wyższe libido
7 lipca 2018

Levitra – skutki uboczne. Zastosowanie

Levitra to jeden z wielu leków na potencję dostępnych na polskim rynku. Charakteryzuje ją bardzo wysoka szybkość działania. Efekty można zaobserwować już w ciągu kwadransa od zażycia tabletki. Substancją czynną, na której opiera się działanie Levitry jest Wardenafil.

W sprzedaży dostępne są różne wersje preparatu, o zawartości substancji czynnej 5mg, 10mg lub 20mg. Lek produkowany jest przez firmę Bayer AG. Ma postać niewielkich pomarańczowych tabletek z napisem Levitrawytłoczonym na ich powierzchni. Po drugiej stronie tabletki znajduje się cyfra 5, symbolizująca blokowanie enzymu PDE-5, na którym opiera się działanie leku.

Tak jak większość leków wykorzystywanych przy leczeniu zaburzeń erekcji, preparat ten zwiększa przepływ krwi do penisa, zwiększając rozkurcz naczyń krwionośnych w penisie. W wyniku tego mężczyzna jest zdolny do osiągnięcia trwałej, mocnej erekcji i odbycia stosunku seksualnego, nawet jeśli do tej pory było to niemożliwe. Oczywiście dla zaobserwowania efektów działania preparatu niezbędna jest też stymulacja seksualna.

Skuteczność Levitry została udowodniona w wielu badaniach. Co więcej, stosowanie leku jest bezpieczne nawet w przypadku osób cierpiących na cukrzycę, nadciśnienie, czy podwyższony poziom cholesterolu we krwi. Testowano ją również na osobach po operacji gruczołu krokowego i nie zaobserwowano żadnych niepokojących objawów.

Czas działania Levitry oscyluje w zakresie 4-12 godzin. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zaleca się przyjmowanie jej ok. 40-60 minut przed stosunkiem, najlepiej w trakcie posiłku. Levitra zawiera stosunkowo niewielką ilość substancji czynnej, szczególnie w porównaniu do innych preparatów wykorzystywanych przy leczeniu problemów z erekcją, a jednocześnie charakteryzuje się wysoką skutecznością.

Ryzyko wystąpienia niekorzystnych skutków ubocznych jest zminimalizowane. Do tych, które mimo wszystko mogą nas zaniepokoić przy za zażywaniu Levitry należą bóle głowy, katar, zaczerwienienie na twarzy, czy zawroty głowy. Większość z nich mija samoistnie i nie należy obawiać się ich niekorzystnego wpływu na nasz organizm w dłuższej perspektywie. Co bardzo ważne, preparat nie powinien być stosowany przez mężczyzn, którzy nie cierpią na problemy z erekcją. W przeciwnym razie może skutecznie uniemożliwić im osiąganie wzwodu w naturalny sposób.

Skutecznie działająca viagra

Dodaj komentarz