Akcesoria erotyczne. Zrealizuj najskrytsze fantazje
7 czerwca 2018
Acai Berry 900 – skuteczne odchudzanie z jagodą
7 lipca 2018
Akcesoria erotyczne. Zrealizuj najskrytsze fantazje
7 czerwca 2018
Acai Berry 900 – skuteczne odchudzanie z jagodą
7 lipca 2018

Olejki do masażu

Od czasu do czasu w każdej sypialni zdarzają się momenty monotonii i stagnacji. Jeśli zauważysz, że Wasza namiętność wygasła, zamiast spokojnie się z tym godzić, warto poszukać sposobu, który pomoże Wam rozwiązać ten problem. Najlepszym rozwiązaniem w takich sytuacjach okazują się zwykle eksperymenty.

Możliwości jest całe mnóstwo, jeśli jednak obawiasz się, że Twój partner źle zareaguje na jakąś odważną propozycję z Twojej strony, warto zacząć od przyswojenia sobie zasad masażu erotycznego. W sieci można znaleźć szereg filmików instruktażowych. Nie brakuje też poradników ze zdjęciami, w których krok po kroku opisano, jak wykonywać prawidłowy masaż. Oczywiście nie musisz się uczyć ich na pamięć, wystarczy zapamiętać kilka ogólnych zasad. Jeszcze przed rozpoczęciem ćwiczeń praktycznych, warto zaopatrzyć się w olejki do masażu.

W sklepach dostępny jest bardzo szeroki wybór tego rodzaju preparatów, różniących się między sobą zapachem, smakiem i konsystencją. Z pewnością uda Ci się znaleźć olejki do masażu, które będą odpowiadały Waszym wspólnym upodobaniom. Warto zadbać też o odpowiedni nastrój. Świeczki, wino i cicha muzyka w tle są jak najbardziej wskazane. Kiedy wprowadzicie się już w odpowiedni nastrój, ułóż partnera wygodnie na łóżku. Teraz możesz przystąpić do masażu.

Na początku warto starannie nałożyć olejki do masażu na części ciała, które będziemy masowali. Olejki do masażu zwiększają płynność ruchu i ułatwiają przesuwanie dłoni po ciele. Jeśli do tej pory nie mieliśmy większego doświadczenia w wykonywaniu masażu, najlepiej jest zacząć od pleców. Olejki do masażu nakładamy delikatnymi ruchami, przypominającymi głaskanie. To doskonałe preludium do dalszych etapów masażu, przyzwyczajające skórę do dotyku. Wraz z postępem masażu, możemy zwiększać siłę nacisku, dostosowując ją do upodobań masowanej osoby.

Na koniec wracamy do delikatnego głaskania. Rodzaj wykonywanych ruchów to w dużej mierze kwestia indywidualnych upodobań. Sugeruje się, by dotykać partnera tak, jak sami chcielibyśmy być dotykani. Można też podpatrzeć kilka ruchów na filmikach instruktażowych dostępnych w internecie. Najważniejsze są jednak reakcje masowanej osoby. To one podpowiadają nam, które ruchy sprawiają jej najwięcej przyjemności, a których powinniśmy unikać w przyszłości. Obserwacja to klucz do dobrego masażu.

Dodaj komentarz