Johimbina – na wyższe libido
7 lipca 2018
Jak leczyć kłykciny kończyste?
7 lipca 2018
Johimbina – na wyższe libido
7 lipca 2018
Jak leczyć kłykciny kończyste?
7 lipca 2018

Przedwczesny wytrysk

Mówi się, że co trzeci mężczyzna cierpi na przedwczesny wytrysk. Problem jest poważny, gdyż często bywa przyczyną kompleksów, a nawet całkowitego rozkładu życia seksualnego. Mężczyźni zwykle nie lubią o tym mówić i duszą problem w sobie, co w żaden sposób nie pomaga w pozbyciu się go. Zamiast tego, warto zmierzyć się z tym problemem i poszukać skutecznych rozwiązań. Za przedwczesny wytrysk uznaje się taki, który uniemożliwia zapewnienie satysfakcji obojgu kochankom.

Czasem już sam widok rozebranej kobiety wystarczy do ejakulacji. Innym razem wytrysk następuje w ciągu kilkunastu sekund, czy kilku minut od rozpoczęcia gry wstępnej, skutecznie uniemożliwiając odbycie stosunku. W takim przypadku trudno mówić o jakiejkolwiek przyjemności z seksu i należy jak najszybciej podjąć działania, które pomogą nam ją osiągnąć.

W przedłużaniu przyjemności z seksu dużą rolę odgrywają przede wszystkim regularne ćwiczenia. Dzięki systematyczności w ich wykonywaniu można nauczyć się kontrolowania swoich odruchów i dawkowania sobie przyjemności. Jak powinny wyglądać takie ćwiczenia? Większość z nich opiera się na opóźnianiu momentu wytrysku. Można osiągnąć to poprzez przerywanie pieszczot lub też stosowanie odpowiednio silnego ucisku.

Aby ćwiczenia były przyjemniejsze, można zaangażować do nich partnerkę, traktując je jako element gry wstępnej. Ważne też, by ograniczyć masturbację. Przedwczesny wytrysk bardzo często jest problemem mężczyzn, którzy regularnie się onanizują i szybko dążą do spełnienia. Innym rozwiązaniem jest wydłużenie czasu trwania masturbacji i odwlekanie momentu wytrysku, tak jak w przypadku opisywanych wyżej ćwiczeń z partnerką.

Oczywiście można też zdecydować się na leczenie farmakologiczne, jednak najlepiej jest traktować je jako ostateczność. Jeśli takie same efekty można osiągnąć naturalnymi metodami, po co przyzwyczajać organizm do obecności substancji chemicznych? Najlepiej jeśli sięgniemy po nie dopiero wtedy, gdy inne metody nie zdadzą rezultaty. Zanim zaczniemy przyjmować jakiekolwiek leki na przedwczesny wytrysk, dobrze jest skonsultować się z lekarzem. Pomoże nam on określić, jaki lek najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku i jak duża dawka substancji czynnej będzie potrzebna. Ważne, by nie zaczynać od zbyt dużej dawki, inaczej organizm szybko przyzwyczai się do jej obecności.

Skutecznie działająca viagra

Dodaj komentarz