Oko w oko z usterką AGD
4 sierpnia 2016
Kamila Skolimowska – przerwany rzut
4 sierpnia 2016
Oko w oko z usterką AGD
4 sierpnia 2016
Kamila Skolimowska – przerwany rzut
4 sierpnia 2016

AGD na straży domowego ogniska

Z roku na rok w naszych domach gości coraz większa ilość sprzętu AGD. Technologia wkrada się do niemal wszystkich rodzajów pomieszczeń w domu, organizując codzienność a niejednokrotnie służąc także pomocą. Dziś nie wyobrażamy sobie już domu czy mieszkania bez pralki, lodówki telewizora. A jeszcze niedawno sprzęt ten był zaliczany do produktów ekskluzywnych, na które pozwolić sobie mogli tylko nieliczni.

b

Dziś zakup sprzętu AGD nie jest dużym wydatkiem. Mowa tu oczywiście o sprzęcie średniej klasy. Oferta producentów jest skonstruowana w taki sposób aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów. W katalogach znajdują się zarówno produkty tańsze, o cenie średniej jak i te ekskluzywne o rozbudowanych funkcjach i lepszych parametrach. Jedni klienci cenią sobie bowiem niską cenę, inni proste menu a jeszcze inni doskonałą jakość i oryginalny design. To zróżnicowanie to wielkie udogodnienie zarówno dla klientów jak i producentów.

Sprzęt AGD ma być nie tylko praktyczny, ale także elegancki i stylowy

W miarę upływu lat zaczęliśmy do sprzętu AGD przywiązywać coraz większą uwagę. Niezależnie od stanu naszego portfela zależy nam na tym, aby użytkowanie urządzeń nie generowało dodatkowych kosztów a ich naprawa była prosta i oczywiście także tania. Głównym zaś oczekiwaniem jest znaczna redukcja zapotrzebowania na energię elektryczną. Stąd wszystkie urządzenia elektroniczne znajdujące się na sklepowych wystawach opatrzone są symbolem super oszczędnej klasy energetycznej a w przypadku pralek i zmywarek – niskim zapotrzebowaniem na wodę.

a

Również naprawa sprzętu nie stanowi dziś problemu. Nie musimy poszukiwać części po całym świecie, ani czekać miesiącami na dostawę. Serwis AGD Katowice posiada na stanie części do urządzeń popularnych marek co oznacza krótki czas oczekiwania na naprawę. Ze względu na dużą konkurencję na rynku, ceny usługi są bardzo atrakcyjne i dodatkowo możemy liczyć na to, ze serwis zajmie się transportem urządzenia o dużych gabarytów. W większości przypadków serwisy AGD posiadają licencję umożliwiającą dokonywanie napraw gwarancyjnych, co z kolei znosi konieczność poszukiwania właściwego punktu. Rewolucja w zakresie sprzętu AGD jest znacząca i z pewnością sprawia, że żyje nam się łatwiej i przyjemniej a rynek dopasowując się do zapotrzebowania odbiorców służy pomocą w przypadku usterek i awarii.

Dodaj komentarz