KREDYTY GOTÓWKOWE szyte na miarę
2 marca 2018
Szafa na dokumenty – na co patrzeć przy jej doborze?
28 marca 2018
KREDYTY GOTÓWKOWE szyte na miarę
2 marca 2018
Szafa na dokumenty – na co patrzeć przy jej doborze?
28 marca 2018

Dokumenty kolekcjonerskie – do czego ci się przydadzą?

W ostatnich latach na rynku pojawiły się tzw. dokumenty kolekcjonerskie – imitujące do złudzenia te standardowe, a jednak dające inne możliwości zastosowania. Do czego można je wykorzystać i czy warto posiadać tego rodzaju gadżet?

Dokumenty kolekcjonerskie – jak to wygląda?

Dokumenty kolekcjonerskie to nic innego, jak imitujące prawdziwe dokumenty karty, które jednak możemy zaprojektować według własnego uznania. Nie ma tu żadnych wymogów co do umieszczanych w dokumentach zdjęć, czy prawdziwości danych. Dzięki temu, możemy samodzielnie stworzyć zabawny gadżet, którym z pewnością zaskoczymy znajomych. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś w dokumencie kolekcjonerskim zamieścił zdjęcie swojego idola i dowolne dane osobowe. Tego typu gadżet przyda się do sprawiania kawałów!

 

Wysoka jakość materiałów

Dokumenty kolekcjonerskie do złudzenia przypominają prawdziwe, dzięki wykorzystaniu metody druku UV, hologramów i farby OVI. Kolory są idealne odwzorowane i żywe. Podłoże stanowi oryginalna płytka PCV. Dzięki doskonałym materiałom, dokumenty kolekcjonerskie są wytrzymałe i trwałe.

 

Jakie dokumenty kolekcjonerskie możesz zamówić?

Wybór jest praktycznie dowolny – możesz zaopatrzyć się w kolekcjonerski dowód osobisty, prawo jazdy, kartę pobytu, legitymację studencką. Dane do wybranego dokumentu również podlegają wyłącznie twojej fantazji. Każdy z dokumentów kolekcjonerskich posiada jednolitą cenę, a mianowicie 699 zł. Nabędziesz je m. in. na stronie https://www.dokumenciki.pl/.

 

Bezpieczeństwo

Nie musisz martwić się kwestią przechowywania danych osobistych – fachowa firma nie przechowuje ich, w trosce o twoją prywatność. Warto podkreślić, że dokumenty przeznaczone są wyłącznie do użytku kolekcjonerskiego.

 

Dodaj komentarz