Hostessy na eventy – przyciągną uwagę od razu!
4 września 2017
3 powody, dla których warto wynająć hostessy na targi
4 września 2017
Hostessy na eventy – przyciągną uwagę od razu!
4 września 2017
3 powody, dla których warto wynająć hostessy na targi
4 września 2017

Ile kosztuje wynajęcie hostessy na event?

Uczestnictwo hostess podczas różnych eventów ma wiele zalet. Dzięki nim możemy przyciągnąć więcej zainteresowanych osób, a także uzyskać lepsze wyniki. Ile będziemy musieli zapłacić za taką obsługę?

Hostessy możemy spotkać podczas wielu różnych wydarzeń, ale też na co dzień, na przykład podczas zakupów. Rozdają ulotki, prowadzą degustacje, zajmują się informowaniem klientów, zachęcają do odwiedzin, mogą nawet pełnić rolę tłumaczek. Hostessy bardzo często wybierane są na różne wydarzenia targowe, festiwale, konferencje, bankiety, akcje promocyjne, aby wspomnieć tylko o niektórych okazjach, podczas których możemy je zobaczyć.

Wynajęcie hostess nie jest jednak wcale bardzo dużym kosztem. Biorąc pod uwagę efekt, jaki możemy dzięki nim uzyskać, skorzystanie z pomocy hostess to opłacalna inwestycja.

Wynajem hostess – ceny

Ceny zależne są od wielu różnych czynników, między innymi od tego, jaki cennik ma dana agencja hostess, na jaką hostessę się zdecydujemy, na jak długo chcemy podpisać umowę, jaki ma być zakres obowiązków wynajętej hostessy.

Gdy poszukujemy osoby, która będzie zajmowała się rozdawaniem ulotek w galerii handlowej, na terenie targów i zachęcała do wejścia do sklepu czy innego punktu, zapłacimy zwykle około 150-180 złotych z jeden dzień pracy mający 8 godzin.

Jeżeli jednak potrzebujemy hostessy, która będzie pełniła rolę modeli czy będzie tłumaczką, ceny idą już w górę. Musimy wtedy przygotować się na koszt od około 200 do nawet 500 złotych z jeden dzień pracy, dlatego najlepiej skontaktować się z agencjami, aby dowiedzieć się więcej.

Oczywiście, może wydawać się, że to naprawdę spora cena, niemniej jednak przy wynajęciu hostessy możemy liczyć na szereg korzyści wynikający właśnie z takiej decyzji marketingowej. Hostessa będzie aktywnie zachęcała klientów, będzie pomagała w ich obsłudze, zwiększy zainteresowanie naszym produktem czy usługą.

Jak znaleźć dobrą agencję hostess?

W Polsce działa bardzo dużo agencji hostess, dlatego warto sprawdzić różne oferty przed wybraniem tej odpowiedniej. Gdy chodzi o dobre hostessy Wrocław jest jednym z tych miast, gdzie możemy liczyć na ich pomoc, ale właściwie jest to możliwe na terenie całego kraju – zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach, gdzie odbywają się różne wydarzenia.

Gdy chcemy trafić w dziesiątkę, sprawdźmy doświadczenie agencji, jej hostessy, a także opinie klientów. Ceny powinny być na dalszej pozycji – w końcu liczy się jakość obsługi.

Dodaj komentarz