Przechowywanie broni w domu
4 września 2017
Ile kosztuje wynajęcie hostessy na event?
4 września 2017
Przechowywanie broni w domu
4 września 2017
Ile kosztuje wynajęcie hostessy na event?
4 września 2017

Hostessy na eventy – przyciągną uwagę od razu!

Zależy ci na tym, aby poprawić atrakcyjność swojego eventu? W takim przypadku warto pomyśleć o skorzystaniu z oferty agencji hostess. Razem z nimi można sprawić, że każde wydarzenie będzie jeszcze lepsze!

Hostessy pomagają swoim klientom podczas różnych eventów – targów, akcji promocyjnych, koncertów, pikników, festiwali, bankietów czy też prezentacji lub konferencji, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Pomagają w przedstawieniu oferty, mogą zachęcać klientów do skorzystania z usługi czy zakupu, również mogą w pozować do zdjęć z klientami – możliwości są nieograniczone.

Wobec tego skorzystanie z usług hostess może być bardzo pomocne podczas różnego rodzaju wydarzeń – co więcej, to wcale nie taka droga usługa, co powoduje, że jest ona dostępna nawet dla mniejszych firm.

Zalety związane z wynajęciem hostess na event:

  • większe zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów
  • pomoc w obsłudze wydarzenia, na przykład w informowaniu klientów, kierowani ich w odpowiednie miejsca
  • poprawa wizerunku firmy

Jak wybrać dobre hostessy na swój event?

Gdy wobec tego chcesz zdecydować się na skorzystanie z usług hostess na swój event, warto już teraz zacząć oszukiwać odpowiednich pomocniczek. W tym celu najlepiej skorzystać z pomocy agencji hostess, które specjalizują się świadczeniu tego rodzaju usług.

Agencje hostess zapewniają swoim klientom profesjonalną i kompleksową obsługę, która obejmuje między innymi dobór pracowników, ich przygotowanie pod kątem eventu, doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań.

Warto przy tym zaznaczyć, że możemy również zdecydować się na wynajęcie hostess posługujących się językami obcymi – to najlepszy wybór na różnego rodzaju międzynarodowe eventy, na przykład konferencje, bankiety czy festiwale. Także to bardzo dobry wybór na targi, podczas których będą brali udział zagraniczni odwiedzający.

Ile kosztuje wynajęcie hostess na event?

Trudno podać jednoznaczne koszty, ponieważ ceny zależne są od wielu różnych czynników. Warto wskazać tutaj przede wszystkim na agencję, która zajmuje się świadczeniem usług tego rodzaju, na same hostessy – więcej zapłacimy za skorzystanie z pomocy hostess z dobrą znajomością języków obcych, modelki.

Ceny rozpoczynają się najczęściej od około 150 złotych za jeden dzień pracy wynoszący 8 godzin, natomiast wynoszą nawet do około 500 złotych w przypadku hostess znających języki, mogących pełnić rolę tłumaczek.

Jeżeli potrzebne są dobre hostessy Warszawa ma wiele ofert. Można zapoznać się z nimi już teraz całkowicie przez internet, nie musząc wychodzić z domu lub z biura.

Dodaj komentarz