Dlaczego katalizatory są drogie w kupnie i sprzedaży?
4 września 2017
Odpowiednie olejki eteryczne
23 listopada 2017
Dlaczego katalizatory są drogie w kupnie i sprzedaży?
4 września 2017
Odpowiednie olejki eteryczne
23 listopada 2017

Koszulki patriotyczne dla niej i dla niego – co teraz się nosi?

Happy couple embracing at sunset in the nature

Czasy koszulek sportowych z logo popularnych marek powoli odchodzą w niepamięć – teraz największym hitem są koszulki patriotyczne, które prezentują motywy znane z historii, które skupione są na uwielbieniu ojczyzny.

 

Odzież patriotyczna jest modna już od kilku lat. W tym czasie powstało wiele firm zajmujących się jej sprzedażą. To dość interesujące zjawisko, ponieważ wcześniej ubrania tego rodzaju były rzadko dostępne. Nie mamy tradycji tworzenia takiej odzieży, na przykład w porównaniu ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie w sprzedaży możemy znaleźć mnóstwo ubrań z motywem flagi.

W Polsce możemy jednak nie tylko zakupić koszulki patriotyczne i inne ubrania nawiązujące do bieli i czerni, ale również koszulki z wieloma innymi motywami znanymi z naszej historii. To sposób na wyrażenie swojego szacunku oraz poparcia oraz na wyróżnienie się na tle innych.

Żołnierze Wyklęci i husaria na topie

Wśród jednych z najbardziej popularnych motywów na koszulkach i odzieży patriotycznej innych typów znajdują się Żołnierze Wyklęci oraz husaria. Stylizowane koszulki z takimi elementami to jednak jeszcze nie wszystko, co możemy znaleźć w sprzedaży.

Znajdziemy również ubrania z motywami walecznego orła, łacińskimi sentencjami, na przykład „Amor patriae nostra lex”, czyli „miłość ojczyzny naszym prawem”, motywami z Powstania Warszawskiego oraz Polski Walczącej. Popularne są też koszulki z dawnym polskim herbem Królestwa Polskiego. Wobec tego wzorów jest bardzo dużo i każdy może wybrać dla siebie coś interesującego.

Koszulki patriotyczne męskie i damskie

W sprzedaży znajdziemy odzież patriotyczną przeznaczoną zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Koszulek męskich wprawdzie jest więcej do wyboru, ale nie oznacza to wcale, że te damskie są dostępne w niewielkiej liczbie wzorów.

Wiele sklepów, na przykład , oferuje koszulki w tych samych wzorach dla kobiet i dla mężczyzn. Możemy wtedy wybrać taki fason, który odpowiada nam najbardziej. Dla mężczyzn to klasyczny fason t-shirta, z kolei dla kobiet bardziej dopasowana koszulka, która wygląda lepiej na kobiecej sylwetce.

Oprócz koszulek znajdziemy też w sprzedaży taką odzież jak bluzy bez zapięcia i z zapięciem czy kurtki.

Złóż swoje zamówienie już w tej chwili!

Odzież patriotyczna dostępna jest obecnie zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w tych internetowych. W sieci znajdziemy ją jednak w najszerszej gamie wzorów do wyboru – zarówno dla niego, jak i dla niej.

Gdy chcemy wspierać Polskę, nie zapominajmy też o tym, aby zakupić ubrania szyte właśnie w naszym kraju, które wspierają rozwój krajowej gospodarki.

Dodaj komentarz