Naprawa pralek w mieście Katowice
21 grudnia 2017
Mydło naturalne i jego cudowny potencjał
2 stycznia 2018
Naprawa pralek w mieście Katowice
21 grudnia 2017
Mydło naturalne i jego cudowny potencjał
2 stycznia 2018

Materiały budowlane do ociepleń budynków

Chcesz ocieplić swój dom, jednak nie wiesz, jakie materiały budowlane sprawdzą się w tym celu najlepiej? Sprawdź ofertę uznanej firmy i wybierz izolację, która będzie pasowała idealnie do twojego budynku.

Materiały budowlane w ociepleniach

Zasadniczo, decydując się na izolację budynku mamy do wyboru dwa, najpopularniejsze typy ociepleń – styropian i wełnę mineralną. Te materiały stosowane są w budownictwie od lat, wyróżniając się niską ceną i prostotą montażu. Szeroki wybór izolacji budynków znajdziesz  w hurtowni budowlanej http://www.budujznami.pl/.

 

Wełna mineralna

Jej atutem jest niepalność, dlatego często stosowane są w przypadku poddaszy, drewnianych stropów belkowych, podłóg, sufitów podwieszanych, a także lekkich ścian działowych. Wełna zapewnia nam wysoką ochronę przed zapaleniem określonej części budynku, a jednocześnie wysokiej jakości izolację.

 

Styropian

Tani, lekki i prosty w montażu materiał wykorzystywany w budownictwie na masową skalę – każda hurtownia budowlana ma w swojej ofercie styropian pod różnymi postaciami. W zależności od grubości, kształtu krawędzi i wymiarów możemy stosować go jako izolację podłóg, ścian, sufitów.

 

Jaka izolacja będzie najlepsza dla mnie?

Wszystko zależy od twoich oczekiwań – jeśli zależy ci na tanim ociepleniu, odpowiedni okaże się styropian – pamiętaj jednak, że nie ma on właściwości niepalnych. Wełna mineralna to wybór dla tych, których priorytetem jest nie tylko dobra izolacja budynku, ale i jego odpowiednie zabezpieczenie.

Dodaj komentarz