Materiały budowlane do ociepleń budynków
22 grudnia 2017
Jak powinna wyglądać pielęgnacja cery mieszanej?
26 stycznia 2018
Materiały budowlane do ociepleń budynków
22 grudnia 2017
Jak powinna wyglądać pielęgnacja cery mieszanej?
26 stycznia 2018

Mydło naturalne i jego cudowny potencjał

Mydła wielu z nas wydają się kosmetykami pospolitymi, jednak w ostatnich latach na nowo odkrywamy ich wyjątkowy potencjał. Rzecz tyczy się oczywiście mydeł naturalnych, komponowanych na bazie najlepszych jakościowo składników. Czy masz je już w swojej łazience?

Mydło naturalne, a mydło popularne

Czym właściwie różnią się mydła naturalne od masowych produktów znanych marek? Jak sama nazwa wskazuje, sęk tkwi w organicznym składzie, który przekłada się na o wiele lepsze właściwości mydła. Piękny zapach to skutek prawdziwych olejków eterycznych, a nie syntetycznych dodatków.

Doskonały skład

Gliceryna roślinna, olejki eteryczne, oleje roślinne – to wszystko, czego potrzeba do stworzenia mydła naturalnego. Prostota składu sprawia, że mydła naturale są bezpieczne dla każdego typu skóry, również alergicznej i dziecięcej. Mydła naturalne o dobroczynnych składach znajdziesz pod adresem www

Jak stosować mydła naturalne?

Mydła naturalne możemy stosować do mycia ciała, ale i twarzy oraz włosów. To doskonała alternatywa dla wysuszających skórę żeli. Możemy zdecydować się również na mydła naturalne w płynie do mycia rąk, by połączyć higienę z pielęgnacją.

 

 

Dodaj komentarz