Materiały budowlane do ociepleń budynków
22 grudnia 2017
Jak powinna wyglądać pielęgnacja cery mieszanej?
26 stycznia 2018

Mydło naturalne i jego cudowny potencjał

Mydła wielu z nas wydają się kosmetykami pospolitymi, jednak w ostatnich latach na nowo odkrywamy ich wyjątkowy potencjał. Rzecz tyczy się oczywiście mydeł naturalnych, komponowanych na bazie najlepszych jakościowo składników. Czy masz je już w swojej łazience?

Mydło naturalne, a mydło popularne

Czym właściwie różnią się mydła naturalne od masowych produktów znanych marek? Jak sama nazwa wskazuje, sęk tkwi w organicznym składzie, który przekłada się na o wiele lepsze właściwości mydła. Piękny zapach to skutek prawdziwych olejków eterycznych, a nie syntetycznych dodatków.

Doskonały skład

Gliceryna roślinna, olejki eteryczne, oleje roślinne – to wszystko, czego potrzeba do stworzenia mydła naturalnego. Prostota składu sprawia, że mydła naturale są bezpieczne dla każdego typu skóry, również alergicznej i dziecięcej. Mydła naturalne o dobroczynnych składach znajdziesz pod adresem www

Jak stosować mydła naturalne?

Mydła naturalne możemy stosować do mycia ciała, ale i twarzy oraz włosów. To doskonała alternatywa dla wysuszających skórę żeli. Możemy zdecydować się również na mydła naturalne w płynie do mycia rąk, by połączyć higienę z pielęgnacją.

 

 

Dodaj komentarz