Dachówka ceramiczna – pokrycie dachu ceramiką
1 września 2017
Kubek z nadrukiem na zamówienie – pomysłowy prezent!
1 września 2017
Dachówka ceramiczna – pokrycie dachu ceramiką
1 września 2017
Kubek z nadrukiem na zamówienie – pomysłowy prezent!
1 września 2017

Śmieszny kubek – idealny w prezencie na każdą okazję!

Nie masz żadnego pomysłu na prezent dla swojego kolegi albo koleżanki? A może szukasz czegoś dla siostry albo dla rodziców? Gdy nie chcesz wydawać sporej sumy, a przy tym jednocześnie zależy ci na oryginalnej niespodziance, pomyśl o śmiesznych kubkach!

 

Kubek – kto z nas nie ma w domu przynajmniej jednego kubka na kawę czy herbatę? Poza tym dodatkowe kubki często mamy w pracy, aby móc przygotować dla siebie coś ciepłego do wypicia. Kubki to praktyczne upominki, które jednocześnie mogą nieść ze sobą unikatową wiadomość – wystarczy wybrać takie, które będą wpisywały się w nasz gust.

W sprzedaży możemy znaleźć obecnie bardzo dużo różnych kubków do wyboru – prostych i z nadrukami, a także w oryginalnych kształtach. Na co warto się zdecydować, gdy chcemy zrobić udany prezent?

Kubek w prezencie – co warto wybrać?

Przede wszystkim kubek powinien być dopasowany indywidualnie do osoby, która ma dostać taki prezent. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na śmieszne kubki, które mogą odzwierciedlać zainteresowania, gust czy też mogą być związane z pracą danej osoby, która ma otrzymać taki upominek.

W sklepie internetowym DużeKubki.pl możemy znaleźć wiele świetnych kubków na prezent. To między innymi kubki z postaciami pop-kultury, kubki ze zwierzakami, kubki dla programisty, kubki z memami czy też kubki nawiązujące do lubianych seriali i filmów. Z przykładowymi wzorami możemy zapoznać się na stronie internetowej:

Kubki oferowane przez sklep DużeKubki.pl dostępne są w dwóch pojemnościach – standardowej pojemności 330 mililitrów, a także większej pojemności 440 mililitrów, dla których zwykły kubek jest za mały.

A może kubek na zamówienie?

Oprócz gotowych wzorów możemy też zdecydować się na zamówienie kubka z własnym wzorem – także kupimy je na DużeKubki.pl. Takie usługi oferowane są przez wiele firm zajmujących się produkcją personalizowanych upominków – możemy zakupić wtedy nie tylko kubki, ale też kieliszki, kufle, ręczniki, długopisy, breloczki z grawerunkiem czy nadrukiem według naszego pomysłu.

Na kubku na zamówienie możemy umieścić określony napis, możemy też załadować grafikę, która ma znaleźć się na nim. Wobec tego możemy stworzyć oryginalny, niepowtarzalny kubek, który będzie także jedynym w swoim rodzaju prezentem na urodziny, imieniny, rocznicę, pod choinkę, na Walentynki, Dzień Chłopaka czy Dzień Matki, aby wspomnieć tylko o paru okazjach.

Sprawdź już teraz wszystkie kubki dostępne w sklepie internetowym DużeKubki.pl i wybierz dla siebie najlepszy model albo zdecyduj się na stworzenie go od początku!

Dodaj komentarz