Śmieszny kubek – idealny w prezencie na każdą okazję!
1 września 2017
Dach odwrócony – zielony i ciepły!
1 września 2017
Śmieszny kubek – idealny w prezencie na każdą okazję!
1 września 2017
Dach odwrócony – zielony i ciepły!
1 września 2017

Kubek z nadrukiem na zamówienie – pomysłowy prezent!

Szukasz pomysłu na upominek dla osoby, która pije dużo herbaty lub kawy? W takim przypadku postaw na praktyczny kubek! Jednak zamiast zwykłego modelu ze sklepu, zamów dla niej kubek jedyny w swoim rodzaju – z nadrukiem według twojego pomysłu!

 

Chociaż w sklepach możemy znaleźć bardzo dużo różnych kubków z rozmaitymi nadrukami, to jednak znalezienie tego idealnego może być nie lada problemem. Jeżeli nie potrafisz zdecydować się na żaden wzór dostępny w sklepach, warto pomyśleć o zakupieniu kubka z własnym wzorem. To wcale nie takie drogie, a efekt może być zachwycający. Dzięki temu prezent będzie jedyny w swoim rodzaju i w na pewno będzie wspaniałą pamiątką.

 

Jak zamówić kubek z nadrukiem?

Przede wszystkim będziemy potrzebowali znaleźć firmę, która zajmuje się tworzeniem takich kubków dla swoich klientów. Z takich usług możemy skorzystać między innymi w firmie https://duzekubki.pl/. W swojej ofercie posiada ona zarówno gotowe kubki na różne okazje, także ze śmiesznymi nadrukami, ale również jest w stanie wykonać je dla swoich klientów na zamówienie z wybranym wzorem.

Potem, gdy wybraliśmy już odpowiednią firmę, która wykona dla nas kubek z nadrukiem, powinniśmy zdecydować się na właściwy model. Do wyboru mamy zwykle kilka pojemności, na przykład w firmie https://duzekubki.pl/ możemy zdecydować się na dwie główne pojemności – 330 mililitrów oraz 440 mililitrów.

Następnie możemy zdecydować się już na konkretny wzór. Możemy zamówić kubek tylko z określonym napisem, możemy też zdecydować się na kubek z określoną grafiką. Możemy zaprojektować ją samodzielnie, ale możemy również skorzystać z różnych wzorów dostępnych on-line. Możemy też umieścić na kubku zdjęcia, które posiadamy. W związku z tym mamy przed sobą szeroką gamę wzorów.

Ile zapłacimy za kubek z nadrukiem?

Ceny zależne są przede wszystkim od rodzaju wybranego kubka, a także od cennika konkretnej firmy, na którą się zdecydujemy. Cena najczęściej nie zależy od wzoru, wobec tego niezależnie od tego, jaki nadruk wybierzemy, kubek będzie kosztował tyle samo.

We wspomnianym sklepie https://duzekubki.pl/ cena kubka o pojemności 330 mililitrów z własnym nadrukiem wynosi 28 złotych, z kolei w przypadku kubków o pojemności 440 mililitrów zapłacimy 33 złote.

Zamówienia na kubki możemy składać całkowicie przez internet – czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni roboczych od momentu otrzymania płatności. Gdy nie jesteśmy pewni, czy wybrany przez nas wzór jest odpowiedni, możemy również wysłać plik z grafiką do firmy w celu jego sprawdzenia.

Dodaj komentarz