3 powody, dla których warto wynająć hostessy na targi
4 września 2017
Namiot ogrodowy – jaki model warto wynająć?
4 września 2017
3 powody, dla których warto wynająć hostessy na targi
4 września 2017
Namiot ogrodowy – jaki model warto wynająć?
4 września 2017

Trendy eventy w plenerze. Jakie meble wynająć?

Planujesz organizację akcji promocyjnej w plenerze? A może zależy ci na tym, aby urządzić udany piknik firmowy? Marzysz o weselu pod chmurką? W każdym z tych przypadków trzeba będzie również pomyśleć o wynajęciu odpowiednich mebli. Na co warto się zdecydować?

 

Gdy planujemy wydarzenie na niewielką liczbę osób, w takim przypadku możemy zwykle sami zebrać potrzebne wyposażenie. Gdy jednak zależy nam na atrakcyjnym wyglądzie eventu lub też po prostu nie mamy wystarczającej liczby krzeseł i stołów, warto zwrócić się do firm, które zajmują się ich wynajmowaniem.

Na pikniki firmowe, wesela, festiwale, dni miast oraz na wiele innych wydarzeń – meble plenerowe dostępne są w wielu interesujących wariantach do wyboru. Możemy wobec tego dobrać je pod kątem stylu do planowanego eventu.

Ekologia i elegancja

Aktualne w trendach w organizacji eventów na świeżym powietrzu dominuje ekologia oraz elegancja, najczęściej w lekkim, jasnym stylu, który doskonale komponuje się z otaczającą zielenią.

Ekologiczne meble ogrodowe takie jak meble z palet, leżaki drewniane, skrzynki to doskonały wybór na różne wydarzenia niezależnie od branży. Mogą być również uzupełnione o takie efektowne dodatki jak siedziska ze słomy z kocami, elementy szpuli na przewody. Uzupełnione o takie dodatki jak cynkowane doniczki z kwiatami czy drewniane skrzynki, girlandy ze światełek prezentują się bardzo atrakcyjnie.

Z drugiej strony chętnie wybierany jest też styl elegancki – meble wykonane z drewna czy z tworzywa, także w futurystycznych formach, które natychmiast przyciągają wzrok. Mogą być również podświetlane taśmami LED. Najlepiej nadają się na te wydarzenia, których prestiż chcemy zaakcentować odpowiednią aranżacją.

Namiot ogrodowy – nie tylko na deszcz

Oprócz mebli możemy zdecydować się również na namioty ogrodowe wynajem tego rodzaju wyposażenia jest najlepszym wyborem, ponieważ jest ono dość drogie. Namiot ogrodowy da schronienie przed deszczem, gdy nagle dojdzie do oberwania chmury, ale również będzie koił rzucanym przez siebie cieniem.

Do wyboru mamy klasyczne namioty ogrodowe o stalowej konstrukcji – mogą być one uzupełnione również o przezroczyste okienka z folii. Z drugiej strony popularne są także bardziej naturalne namioty, które wykończone są delikatnym woalem pięknie falującym na wietrze. Firma Siedze na Palecie oferuje także unikatowe namioty typu gwiazda – możemy zapoznać się z nimi na stronie internetowej pod adresem: www, gdzie znajdziemy też wiele innych mebli na eventy.

Dodaj komentarz