Trendy eventy w plenerze. Jakie meble wynająć?
4 września 2017
Tanie i ekologiczne meble z palet
4 września 2017
Trendy eventy w plenerze. Jakie meble wynająć?
4 września 2017
Tanie i ekologiczne meble z palet
4 września 2017

Namiot ogrodowy – jaki model warto wynająć?

Planujesz wesele, a może event promocyjny dla swojej firmy? Niezależnie od okazji, gdy wydarzenie ma odbyć się na świeżym powietrzu, warto pomyśleć o wynajęciu namiotu ogrodowego. Zapewni schronienie zarówno przed słońcem, jak i przed deszczem. Jaki model warto wynająć?

 

Namioty ogrodowe dostępne są obecnie w wielu interesujących wariantach do wyboru – możemy dobrać je właściwie do każdego eventu pod kątem liczby gości oraz jego stylu, aby uzyskać atrakcyjny dla nas i dla gości efekt.

Jako że na eventy potrzebujemy wyposażenia tylko na jeden dzień czy na kilka dni, nie opłaca kupować się go na własność. W związku z tym najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydowani się na wynajem. Możemy wtedy wybrać takie wyposażenie, które spełni nasze oczekiwania w pełni i zapłacić niewiele!

Rodzaje namiotów ogrodowych na wynajem

Firmy zajmujące się wynajmem mebli ogrodowych na różnego rodzaju eventy, na przykład na wesela, festiwale na świeżym powietrzu, bankiety, imprezy integracyjne oferują różnego rodzaju modele namiotów.

Wśród nich znajdziemy między innymi popularne namioty ogrodowe wykonane ze specjalnych folii – mogą mieć one również okienka z plastiku wpuszczające do wnętrza namiotu światło. Do wyboru mamy wtedy namioty o różnych wymiarach – kwadratowe oraz prostokątne. Także możemy zdecydować się na wynajem namiotów o innej konstrukcji – namiotów bez ścian czy też namiotów dekoracyjnych z zasłonami po bokach. Pozwalają one na zasłonięcie lub odsłonięcie boków.

Oprócz tych najczęściej spotykanych konstrukcji możemy też wybrać te nieco inne – bardziej oryginalne i niebanalne. Na uwagę zasługuje tutaj namiot gwiazda wynajem tego rodzaju namiotu jest nieco droższy, ale naprawdę warto o nim pomyśleć. Namiot ten przypomina gwiazdę i możemy rozciągnąć go przykładowo pomiędzy budynkami, aby uzyskać efektowne zadaszenie. Gdy nie możemy zamontować namiotu w taki sposób, może być on podwieszony na maszcie.

Ile kosztuje wynajęcie namiotu ogrodowego?

To wcale nie takie wysokie koszty, biorąc pod uwagę koszty tego rodzaju wyposażenia. Gdy chcemy zdecydować się na tradycyjny pawilon, wówczas ceny wynoszą zwykle od 300 do około 2000 złotych na dobę za największe modele. Wobec tego wtedy, gdy będziemy potrzebowali większego namiotu, cena będzie wyższa.

Za namiot typu gwiazda zapłacimy około 750 złotych za dobę. To namioty o średnicy 12 metrów, dlatego nie zmieszczą one wielu osób, ale możemy wynająć kilka z nich, aby uzyskać niesamowity efekt podczas naszego eventu.

Do zapoznania się ze swoją ofertą namiotów na wynajem zaprasza firma Siedze na Palecie

Dodaj komentarz