Hostessy na targi – dlaczego warto skorzystać z ich pomocy?
4 lipca 2017
Meble ogrodowe z palet – ostatni hit!
4 lipca 2017
Hostessy na targi – dlaczego warto skorzystać z ich pomocy?
4 lipca 2017
Meble ogrodowe z palet – ostatni hit!
4 lipca 2017

Jak wybrać dobrą agencję hostess? 5 praktycznych porad

Wypromowanie swojej firmy czy jej nowej marki lub produktu może być sporym wyzwaniem. Jeżeli zależy nam na tym, aby przyciągnąć jak najwięcej uwagi, warto pomyśleć o skorzystaniu z agencji hostess.

Targi branżowe, piknik biznesowy czy akcje promocyjne odbywające się na ulicach – w tych sytuacjach agencje hostess są bardzo pomocne. W Polsce działa wiele agencji zajmujących się współpracą z hostessami. Gdy wpiszemy do wyszukiwarki internetowej takie słowa jak „agencja hostess Kielce”, możemy od razu się o tym przekonać. Jednak jak znaleźć taką, która będzie w sanie zapewnić nam obsługę na najwyższym poziomie?

1. Oferta agencji
Na początku powinniśmy sprawdzić, jaka jest oferta agencji, która nas interesuje. Większość z nich obsługuje praktycznie każde wydarzenie, ale musimy pamiętać, że nie wszystkie hostessy pracują podczas każdego eventu.

2. Hostessy
To właśnie one będą tutaj najważniejsze. Dobrze, gdy agencja hostess prezentuje informacje na ich temat na swojej stronie wraz z fotografiami. Dodatkowym plusem będą hostessy posługujące się językami obcymi, zwłaszcza wtedy, gdy chcemy zdecydować się na ich pomoc podczas międzynarodowych wydarzeń.

3. Doświadczenie
Możemy oszacować je po stażu danej agencji hostess. Doświadczone agencje hostess są w stanie zapewnić obsługę na wyższym poziomie, ponieważ znają swoją branżę lepiej.

4. Referencje
Agencja hostess powinna nam również udostępnić referencje przekazane przez klientów. Dzisiaj często możemy zobaczyć je na stronach internetowych agencji, więc warto się z nimi zapoznać. Gdy nie są one opublikowane, możemy przesłać zapytanie o ich zaprezentowanie.

5. Koszty
Nie oszukujmy się, że dla wielu klientów koszty nie mają znaczenia. Często to właśnie one są najważniejszym czynnikiem, na który zwraca się uwagę przy wyborze odpowiedniej agencji hostess. Pamiętajmy jednako tym, że koszty nie powinny być głównym czynnikiem, na podstawie którego podejmujemy decyzję. Najważniejsza powinna być dla nas jakość obsługi, aby mieć pewność, że wydarzenie wraz z hostessami będzie w pełni udane.

Oczywiście, najlepiej mieć zarekomendowaną agencję, która będzie w stanie zapewnić nam obsługę na wysokim poziomie. Warto więc zapytać innych przedsiębiorców, czy mogą polecić odpowiednią agencję. Także możemy poszukać opinii przez internet, ale pamiętajmy o tym, że często zamieszczane w sieci informacje tego rodzaju są formą kryptoreklamy.

Do zapoznania się ze swoją ofertą zaprasza agencja hostess i modelek She Promotion z Warszawy. Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej:

Dodaj komentarz