Jak wybrać dobrą agencję hostess? 5 praktycznych porad
4 lipca 2017
Ergonomia w biurze. Jak o nią zadbać?
4 lipca 2017
Jak wybrać dobrą agencję hostess? 5 praktycznych porad
4 lipca 2017
Ergonomia w biurze. Jak o nią zadbać?
4 lipca 2017

Meble ogrodowe z palet – ostatni hit!

Wielu z nas meble ogrodowe kojarzą się przede wszystkim z tymi wykonanymi z wikliny czy z plastiku. Popularny jest również technorattan, który powstaje z tworzywa sztucznego. Jednak ostatnim hitem w aranżacji ogrodów są meble z palet. Tanie i naprawdę efektowne!

W poszukiwaniu odpowiednich mebli ogrodowych czy to do swojego ogrodu, czy też na różne wydarzenia, na przykład na bankiet na świeżym powietrzu, akcję promocyjną czy na wesele, powinniśmy pamiętać głównie o komforcie naszych gości. Meble powinny być wygodne, najlepiej z miękkimi poduszkami, pozwalające na leniwy wypoczynek na zewnątrz. Oczywiście, ważny jest również ich design, aby wyglądały na tle soczystej zieleni atrakcyjnie.

Meble z palet – industrialna elegancja
W ciągu kilku ostatnich lat bardzo popularne stały się meble z palet. Drewniane palety po odpowiednich pracach wykończeniowych świetnie nadają się na stolik do salonu, możemy wykonać z nich również podstawę pod łóżko. Również możemy wykorzystać je do wykonania mebli ogrodowych lub na balkon czy taras.

Meble ogrodowe z palet są bardzo łatwe w wykonaniu i możemy przygotować je nawet samodzielnie. Będziemy potrzebowali dobrej jakości palet drewnianych, narzędzi do wykończenia drewna, aby wyrównać je i wygładzić, a także do montażu kółek, nóżek czy szkła na stolik. Możemy także pomalować meble na dowolny kolor – obecnie bardzo popularna jest biel. Meble możemy wykończyć z wykorzystaniem komfortowych poduszek – kupimy je bez problemu w internecie w rozmiarach odpowiadających standardowym paletom.

W internecie możemy bez problemu znaleźć poradniki, także w formie filmów wideo, które pokażą nam, w jaki sposób możemy samodzielnie wykonać tak efektowne i dodatkowo niedrogie meble ogrodowe.

Wynajem mebli ogrodowych z palet
Jeśli chcemy zorganizować wyjątkowe wydarzenie na świeżym powietrzu i chcemy wynająć meble ogrodowe w tym właśnie celu, warto również pomyśleć także o tych wykonanych z palet. Z pewnością przypadną gościom do gustu!

Meble z palet możemy wynająć w firmie http://siedzenapalecie.pl/, w której asortymencie możemy znaleźć szeroką gamę różnych mebli w tym stylu. To siedziska i stoliki na eleganckich nóżkach, bary i bufety wykonane z drewna, które świetnie prezentują się wraz z paletami, ponadto możemy też wynająć siedziska, leżaki oraz miękkie poduszki.

Zatem jeżeli chcesz urządzić niezapomniany event na świeżym powietrzu, postaw na stylowe meble ogrodowe wynajem to najlepsze rozwiązanie – otrzymasz komplet efektownych mebli w przystępnej cenie!

Dodaj komentarz