Czym zajmuje się rzeczoznawca budowlany?
1 września 2017
5 pomysłów na prezent dla motocyklisty
4 września 2017
Czym zajmuje się rzeczoznawca budowlany?
1 września 2017
5 pomysłów na prezent dla motocyklisty
4 września 2017

10 pomysłów na wyjątkowe atrakcje na eventy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Organizacja niezwykłej imprezy integracyjnej, festiwalu lub pikniku firmowego to żaden problem, gdy w tym celu skorzystamy z pomocy agencji eventowych. Razem z nimi możemy przygotować niesamowite wydarzenie wypełnione po brzegi niezwykłymi atrakcjami. Oto przegląd 10 interesujących pomysłów na atrakcje na eventy!

 

  1. Kącik gier

Małe kasyno z ruletką i innymi grami będzie mogło zadowolić każdego, kto lubi dobrą zabawę z dreszczykiem emocji. To zarówno gry dla początkujących, jak i dla starych wyjadaczy. Każdy będzie zadowolony!

  1. Taneczne show

Niezwykłe show przygotowane przez doświadczonych tancerzy i tancerki. Doskonałe do zaproszenia gości do tańca i wspólnej zabawy!

  1. Paintball

To atrakcja sama w sobie. Uczestnicy wydarzenia dzieleni są na grupy i walczą ze sobą o pierwszą pozycję. Zabawa może odbywać się na różnych terenach.

  1. Strzelanie z łuku

Pozwoli na sprawdzenie umiejętności strzeleckich i może być także okazją do zmierzenia się z innymi osobami w zawodach, kto strzeli najcelniej.

  1. Rzeźby lodowe – ice show

Jeżeli chodzi o niesamowite atrakcje na eventy, ice show to niesamowite widowisko dla gości. Artysta stworzy wtedy unikatowe rzeźby lodowe lub lodowe bary do serwowania drinków.

  1. Gokarty

Idealna rozrywka nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Gokarty to niewielkie wyścigowe bolidy, które pozwalają kierującemu na poczucie się jak za kierownicą pojazdu Formuły 1.

  1. Pokaz pirotechniczny

Natychmiast podniesie rangę wydarzenia i sprawi, że goście będą mieli wyjątkowe wspomnienia. Pokaz może być też doskonałą okazją do wykonania wyjątkowej sesji zdjęciowej.

  1. Pokazy magii i iluzji

Chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że magia nie istnieje, to jednak i tak czerpiemy z magicznych pokazów mnóstwo radości. Także mogą być one kapitalnym pomysłem na różnego rodzaju eventy skierowane zarówno do dzieci, jak i do dorosłych.

  1. Degustacje

Doskonałe whisky, wino czy piwa – również mogą uświetnić imprezy. Oczywiście, dla osób dorosłych. Degustacje wraz ze specjalistami w tej właśnie dziedzinie, którzy mogą nauczyć uczestników poszukiwania najlepszych smaków, to idealne połączenie zabawy z nauką.

  1. Kabarety i konferansjerzy

Na koniec zostawiamy kabarety i konferansjerów, którzy także mogą być niesamowitą atrakcją na różnego rodzaju eventy. Zaproszenie popularnego kabaretu to gwarancja dużego zainteresowania ze strony gości. Konferansjerzy mogą z kolei zabawiać uczestników wydarzenia i czuwać nad jej przebiegiem.

Dodaj komentarz