Ekspertyza techniczna budynku – kiedy należy ją wykonać?
3 lipca 2017
5 pomysłów na prezent dla motocyklisty
3 lipca 2017
Ekspertyza techniczna budynku – kiedy należy ją wykonać?
3 lipca 2017
5 pomysłów na prezent dla motocyklisty
3 lipca 2017

5 pomysłów na atrakcje na imprezy – twoi goście będą pod wrażeniem!

Chcesz, aby twoja impreza była jedyna w swoim rodzaju i niezapomniana? Niezależnie od tego, czy planujesz wesele czy bankiet firmowy, zapraszamy do zapoznania się z naszymi 5 pomysłami na niezwykłe i oryginalne atrakcje!

1. Pokaz barmański
Nie na każdej imprezie możemy przebierać w różnego rodzaju alkoholach. W przypadku wesel nadal pokutuje przekonanie, że na każdym stole powinna stać butelka wódki. Jednak coraz więcej narzeczonych odchodzi od tego przeświadczenia i daje gościom do wyboru znacznie więcej alkoholi.

Doskonałym pomysłem w tym zakresie będzie pokaz barmański wraz z wynajęciem mobilnego drink baru obsługiwanego przez jednego lub dwóch profesjonalnych barmanów. Goście będą zachwyceni ich wyjątkowymi umiejętnościami w przygotowywaniu pysznych drinków.

2. Fotobudka
To jeden z ostatnich hitów na różnego rodzaju imprezy. Kapitalną propozycją jest fotobudka, czyli budka fotograficzna pozwalająca gościom na samodzielne pstrykanie sobie zdjęć. Fotografie mogą być od razu wydrukowane i stać się wspaniałą pamiątką po uroczystości.

Fotobudkę możemy wynająć na godziny – w tym czasie możemy wykonać nieograniczoną liczbę zdjęć.

3. Ice Show – rzeźby z lodu
To kapitalna propozycja dla osób lubiących niezwykłe atrakcje na imprezy, które na długi czas zapadają w pamięć.

Ice show to niesamowity pokaz, w którym artysta wycina w bryle lodu fantazyjne kształty – począwszy od barów lodowych, poprzez lodowe meble, a skończywszy na majestatycznych figurach, które mogą być dodatkowo podświetlone przez LED-y. Z filmami z takiego show możemy zapoznać się pod adresem:

4. Fontanna czekoladowa
Zachwycająca propozycja dla łasuchów. Fontanna z płynną czekoladą, a do niej podane różnorodne dodatki, na przykład świeże owoce, ciasteczka, które możemy samodzielnie pokryć ciepłą, pyszną czekoladą.

Czekoladową fontannę możemy wynająć również w niskich cenach, co powoduje, że to świetna atrakcja na każdą kieszeń. Cena zależy głównie od ilości czekolady, która ma być zastosowana w fontannie.

5. Pokaz fajerwerków
Niesamowita propozycja na różne imprezy. Pokaz fajerwerków zachwyci gości i podkreśli rangę imprezy. Efektowne rozbłyski na nocnym niebie lub sztuczne ognie ustawione wzdłuż podjazdu to jedynie kilka propozycji na sprawienie, że każde wydarzenie będzie jeszcze piękniejsze.

Możemy zorganizować go samodzielnie – najlepiej kupić wtedy specjalny zestaw fajerwerków składający się z różnych z nich. Możemy też skorzystać z usług firm, które zajmują się organizacją pokazów sztucznych ogni.

Dodaj komentarz