Zwiedzamy Kutno – najciekawsze zabytki i atrakcje turystyczne
30 czerwca 2017
Katalizator w samochodzie – jak działa i do czego służy?
30 czerwca 2017
Zwiedzamy Kutno – najciekawsze zabytki i atrakcje turystyczne
30 czerwca 2017
Katalizator w samochodzie – jak działa i do czego służy?
30 czerwca 2017

Gokarty pod chmurką przy Stadionie Narodowym w Warszawie

Przepadasz za gokartami? W takim przypadku musisz odwiedzić nowy tor kartingowy pod gołym niebem, który został otwarty przy Stadionie Narodowym w Warszawie. To niesamowita atrakcja przeznaczona zarówno dla młodszych, jak i dla starszych!

Jazda gokartami to niesamowita zabawa. Możemy wtedy poczuć się jak podczas wyścigów Formuły 1, tylko w mniejszym formacie. Gokarty mogą być używane zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci. Stosuje się wtedy innego rodzaju gokarty, które różnią się pomiędzy sobą swoimi rozmiarami oraz maksymalną prędkością.

Możemy jeździć gokartami przez cały rok w zadaszonych halach, ale wtedy, gdy pogoda poprawia się, wiele firm zaczyna otwierać tory na zewnątrz. Jednym z takich torów w Warszawie jest Karting Narodowy.

Profesjonalny tor kartingowy to twojej dyspozycji!
Karting Narodowy to jedyny w swoim rodzaju tor, który doskonale nadaje się do jazdy gokartami. To tor asfaltowy, który jest doskonale przygotowany i gwarantuje niesamowitą adrenalinę podczas rywalizacji z innymi kierowcami. Tor jest jednocześnie całkowicie bezpieczny, wyposażony w energochłonne bariery oraz we własne oświetlenie, dlatego możemy korzystać z niego również po zmroku.

Jeżeli także interesują cię gokarty Warszawa i ten tor to w ciągu sezonu letniego strzał w dziesiątkę. Możemy tutaj wykupić jazdy pojedyncze lub też razem ze znajomymi wynająć tor tylko dla siebie. Wtedy możemy zorganizować niesamowite wyścigi, podczas których nikt inny nie będzie nam przeszkadzał. Tor posiada nowoczesny system pomiaru czasu, dlatego każdy może dowiedzieć się, jak szybko dojechał na metę.

Wynajem toru to kapitalna propozycja przeznaczona także na imprezy okolicznościowe, na przykład na urodziny, wieczory panieńskie czy też na imprezy firmowe, w tym imprezy integracyjne dla pracowników.

Szkółka kartingowa dla dzieci
Na zewnętrznym torze kartingowym Karting Narodowy dostępna jest również szkółka przeznaczona dla najmłodszych, którzy dopiero chcą zacząć uczyć się jeździć na gokartach. Maluchy uczą się jeździć specjalnie przeznaczonymi dla nich gokartami, pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców. Biorą też udział w dodatkowych zajęciach z inżynierem i psychologiem sportowym.

Oczywiście, mamy też możliwość wynajęcia instruktora na jazdy indywidualne, w trakcie których maluch też może dowiedzieć się o tym, jak bezpiecznie prowadzić gokarta.

Gdy również zainteresowała cię oferta toru zewnętrznego Karting Narodowy, sprawdź wszystkie szczegóły już teraz na stronie internetowej: www

Dodaj komentarz