Kutno – zwiedzanie i noclegi
1 września 2017
Gdzie można sprzedać katalizator samochodowy?
1 września 2017
Kutno – zwiedzanie i noclegi
1 września 2017
Gdzie można sprzedać katalizator samochodowy?
1 września 2017

Gokarty pod gołym niebem – zaszalej ze znajomymi!

Szukasz pomysłu na spędzenie weekendu? A może masz trochę wolnego czasu w ciągu tygodnia? Jeżeli przepadasz za szybkością i lubisz wyzwania, warto wybrać się na gokarty pod gołym niebem!

Jazda gokartami to kapitalna rozrywka zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. Niezależnie od tego, ile masz lat, możesz świetnie bawić się, rywalizując ze swoimi znajomymi. To także kapitalny pomysł na rodzinną atrakcję – z gokartów mogą korzystać już kilkuletnie dzieci samodzielnie lub pod opieką rodzica.

Gokarty pod chmurką – lepsze niż w hali

Z torów kartingowych możemy korzystać praktycznie przez cały rok – wystarczy tylko wybrać się na tor o dowolnej porze, latem czy zimą. Jednak nic nie zastąpi jazdy pod chmurką, z której możemy skorzystać przede wszystkim w ciągu tych ciepłych miesięcy. To właśnie wtedy wiele firm kartingowych buduje tory na zewnątrz, a jazda po nich jeszcze bardziej przypomina ściganie się Formułą1!

Gdy również interesują cię takie gokarty Warszawa jest jednym z miast, gdzie możemy skorzystać z jazdy na świeżym powietrzu. To kapitalny wybór dla każdego, kto lubi dobrą zabawę – całkowicie bezpiecznie.

Gokarty – kapitalna zabawa dla każdego

Z gokartów możemy korzystać bez żadnych limitów, jeżeli spełniamy podstawowe wymagania. To zabawa przeznaczona dla dzieci oraz dla dorosłych. Samodzielna jazda dostępna jest dla dzieci od 5. roku życia, natomiast młodsze maluchy mogą jeździć w specjalnych gokartach typu taxi, które są przeznaczone dla dwóch osób.

Dla maluchów przeznaczone są również szkółki gokartowe. Wtedy dzieci mogą uczyć się jazdy gokartem pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Gokartami możemy jeździć zarówno z innymi uczestnikami obecnie znajdującymi się na torze, ale możemy również zdecydować się na urządzenie indywidulanych zawodów razem z naszymi znajomymi. Wtedy możemy przekonać się, kto przyjedzie na metę pierwszy i będzie miał najlepszy czas.

Co więcej, możemy również zdecydować się na organizację imprezy na torze gokartowym – mogą być to urodziny, imieniny czy wieczór kawalerski. Także karting wybierany jest na imprezy firmowe, na przykład imprezy integracyjne, podczas eventów marketingowych. Wówczas możemy także wynająć tor na wyłączność i świetnie się bawić.

Na karting pod chmurką zaprasza Kartingowy Narodowy!

Jeżeli również masz ochotę na karting na świeżym powietrzu w Warszawie, warto wybrać się na Kartingowy Narodowy – tor kartingowy znajdujący się tuż przy Stadionie Narodowy. Z pełną ofertą można zapoznać się już teraz pod adresem strony:

Dodaj komentarz