Produkcja koszulek na zamówienie
25 sierpnia 2017
Podkłady na łóżko – ochrona materaca i większy komfort snu
1 września 2017
Produkcja koszulek na zamówienie
25 sierpnia 2017
Podkłady na łóżko – ochrona materaca i większy komfort snu
1 września 2017

Gokarty – pomysł na niezapomniane urodziny dla dzieci w Warszawie

Poszukujesz pomysłu na to, jak zapewnić dziecku niezapomniane urodziny? W takim przypadku zamiast organizować je w domu pomyśl o wybraniu miejsca, które będzie jedyne w swoim rodzaju. Doskonałym pomysłem będzie tor kartingowy!

 

Twój maluch uwielbia jazdę w gokartach? A może po prostu przepada za samochodami? Wobec tego urządzenie niezwykłych urodzin na torze kartingowym może być dla niego spełnieniem marzeń! Jeżeli także zainteresowały cię takie urodziny dla dzieci Warszawa jest miastem, gdzie można zorganizować je bez problemu na wielu torach.

 

Wypraw jedyne w swoim rodzaju urodziny!

Urodziny na torze kartingowym to nie tylko możliwość zjedzenia pysznego tortu oraz innych przekąsek, ale przede wszystkim wyjątkowe wyścigi razem z innymi uczestnikami imprezy. To właśnie one na pewno zapadną na długi czas w pamięci maluchów i sprawią, że wydarzenie będzie jedyne w swoim rodzaju.

 

Aby urządzić takie niesamowite urodziny, potrzebujemy przede wszystkim zarezerwować miejsce na wybranym torze kartingowym. W Warszawie możemy zrobić to na A1Karting – więcej informacji znajdziemy pod adresem: https://a1karting.pl/dla-dzieci/urodziny/.

 

Firma A1Karting zapewnia solenizantom kompleksową i profesjonalną obsługę, która obejmuje między innymi: wynajem toru na wyłączność w celu przeprowadzenia emocjonujących wyścigów, udostępnienie sali eventowej, w której znajdzie się stół, krzesła oraz przekąski dla gości, ponadto opieka profesjonalnego instruktora oraz wyposażenie dla uczestników wyścigów.

 

Co więcej, możemy też zamówić dodatkowe usługi, na przykład aranżację sali urodzinowej w różne dekoracje, muzykę odpowiadającą wiekowi solenizanta i gości, tort urodzinowy, animatorkę.

 

Warto przy tym wskazać, że z atrakcji na torze kartingowym korzystać mogą dzieci w wieku od 5 lat. Młodsze maluchy mogą podziwiać wyścigi lub bawić się w sali eventowej.

 

Ile będziemy musieli zapłacić za urodziny zorganizowane na torze kartingowym?

Gdy będziemy chcieli zorganizować takie niesamowite urodziny, musimy przygotować się na nieco wyższy wydatek, ale wcale nie są to zaporowe kwoty. Zwykle za jednego uczestnika będziemy musieli zapłacić od 40 do 60 złotych w zależności od wybranych atrakcji oraz od liczby uczestników.

 

Także za urodziny zorganizowane w weekend zapłacimy więcej niż za te w środku tygodnia. To powoduje, że możemy zaoszczędzić nawet około 10 złotych na jednej osobie. Nie zapominajmy również o tym, żeby wykonać rezerwację tak szybko, jak to tylko możliwe. Wtedy będziemy mieli pewność, że danego dnia tor będzie czekał właśnie na małego solenizanta i jego gości.

Dodaj komentarz