Jak dobrać kierownice do swojego roweru?
17 lipca 2017
Gokarty – pomysł na niezapomniane urodziny dla dzieci w Warszawie
1 września 2017
Jak dobrać kierownice do swojego roweru?
17 lipca 2017
Gokarty – pomysł na niezapomniane urodziny dla dzieci w Warszawie
1 września 2017

Produkcja koszulek na zamówienie

Wykonanie koszulek na zamówienie to obecnie żaden problem. Także w Polsce działa wiele firm, które zajmują się świadczeniem usług szycia i druku koszulek na zlecenie klientów. Niezależnie od tego, czy chcesz założyć własną markę odzieżową, czy też potrzebujesz koszulek na event, masz przed sobą szeroką gamę propozycji!

Koszulka z własnym nadrukiem to świetny wybór na różne okazje – dzięki niej możemy wyrazić siebie i pokazać innym swoje poglądy, zainteresowania czy gust. W sklepach znajdziemy obecnie mnóstwo gotowych koszulek, ale nie zawsze znalezienie tych odpowiednich jest takie proste, gdy mamy swoje szczególne wymagania. Tutaj z pomocą przychodzą nam firmy, których specjalnością jest produkcja koszulek na zamówienie.

Koszulki na zamówienie sprawdzą się na:

  • co dzień, gdy chcemy wyglądać oryginalnie
  • różnego rodzaju eventy, na przykład wieczory kawalerskie i panieńskie, zawody sportowe, rocznice, spotkania rodzinne i ze znajomymi
  • imprezy firmowe, w tym na imprezy integracyjne, konferencje, szkolenia
  • do sklepów i innych firm dla pracowników
  • oraz na wiele innych wydarzeń

Jak zamówić swoją koszulkę?

To naprawdę żaden problem – wszystko możemy załatwić także przez internet, dlatego nie ma potrzeb wychodzenia z domu, aby niedługo potem otrzymać koszulki z naszym pomysłem. Na początek musimy określić, jaka ma być koszulka, którą chcemy zamówić – czy ma być to koszulka damska czy męska? Czy ma mieć klasyczny fason typu t-shirt, a może ma wyglądać inaczej? Jaki kolor powinna mieć? W końcu, jaki wzór powinien się na niej znaleźć?

Firmy pozwalające na zamówienie koszulek tego rodzaju, na przykład firma 4lans, wykonują koszulki zgodnie ze wzorem klienta dostarczonym w postaci pliku. Są też i firmy, które pozwalają nam na zaprojektowanie wzoru koszulki bezpośrednio na stronie – wtedy wybieramy rodzaj koszulki, a potem w interaktywnej aplikacji do projektowania możemy wprowadzić na nią napis, załadować grafikę.

Ile zapłacimy za koszulki wykonane na zamówienie?

Ceny są zróżnicowane w zależności od tego, gdzie wykonamy zamówienie, a także od tego, w jakiej technice będzie wykonana nasza koszulka. Najczęściej ceny zaczynają się od około 25 złotych za sztukę, ale jeżeli chcemy kupić koszulkę wyższej jakości, wtedy cena może wynieść około 40-50 złotych. Przy składaniu większych zamówień również możemy liczyć na dodatkowe rabaty, dlatego jednostkowa cena za koszulkę będzie niższa.

Adresy firm zajmujących się produkowaniem koszulek na zamówienie można znaleźć już teraz przez internet, a potem od razu skontaktować się z nimi i wykonać zakupy.

Dodaj komentarz