Jak zacząć przygodę z kitesurfingiem?
31 marca 2017
Idealne prześcieradło – o czym pamiętać przy jego zakupie?
28 czerwca 2017
Jak zacząć przygodę z kitesurfingiem?
31 marca 2017
Idealne prześcieradło – o czym pamiętać przy jego zakupie?
28 czerwca 2017

Kartingowe urodziny – pomysł na niezapomnianą zabawę dla dzieci!

Coraz więcej rodziców decyduje się obecnie na organizację dziecięcych urodzin poza domem, zwłaszcza wtedy, gdy chodzi o starsze maluchy. To nie tylko wspaniała zabawa dla uczestników imprezy, ale również wygoda – nie trzeba niczego przygotowywać, gotować, zmywać i obawiać się o ewentualne straty. Gdy również myślisz o organizacji urodzin poza domem, pomyśl o gokartach!

Maluchy uwielbiają gokarty i to nie tylko chłopcy, ale również dziewczynki. Ściganie się po specjalnie przygotowanych torach jest wspaniałą, a przy tym bezpieczną rozrywką, ponieważ odbywa się z użyciem specjalnych gokartów dla dzieci i pod okiem instruktorów. Na gokarty możemy wybrać się obecnie w praktycznie każdym większym mieście. Około 10 minut jazdy to cena od 30 do 60 złotych w zależności od rodzaju gokarta i toru.

Dzisiaj coraz więcej torów gokartowych wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów i oferuje też możliwość organizacji różnych imprez okolicznościowych, na przykład urodzin, które połączone będą z wyścigami gokartowymi. To niesamowita propozycja również dla najmłodszych!

 

Organizujemy urodziny na torze gokartowym
Urodzin dla dzieci zorganizowane na torze gokartowym mają wiele zalet. Oczywiście, rodzice nie muszą wtedy zajmować się już niczym, ponieważ rozrywka i catering są zapewnione przez firmę kartingową. Co więcej, możemy skorzystać też z szerokiej gamy dodatkowych usług w tym właśnie zakresie.

Gdy interesują cię niezapomniane urodziny dla dzieci Warszawa jest miastem, gdzie można też urządzić je na torze kartingowym A1Karting działającym przy ulicy Jagiellońskiej 82. Urodziny możemy organizować nawet dla 20 gości, ponieważ tor dysponuje odpowiednią przestrzenią do ustawienia stołów oraz wspólnego świętowania.

W ramach usługi otrzymujemy obsługę w następującym zakresie:

  • wynajem toru kartingowego na wyłączność do organizacji wyścigów
  • wynajem sali eventowej przed rezerwacją toru, w jego trakcie i po rezerwacji
  • opieka doświadczonego instruktora jazdy gokartami
  • kaski i kominiarki dla dzieci
  • dyplomy dla każdego dziecka
  • słodkie i słone przekąski

Możemy też zamówić dodatkowe usługi, na przykład dekoracje sali eventowej, tort urodzinowy w kształcie bolidu, animatorkę i osobę prowadzącą imprezę, aby maluchy bawiły się świetnie.

Więcej informacji dotyczących oferty oraz rezerwacji znajdziemy na stronie internetowej: https://a1karting.pl/dla-dzieci/urodziny/.

Podsumowując, jeżeli zależy ci na tym, aby twoje dziecko miało niezapomniane urodziny, pomyśl o ich organizacji na torze kartingowym. Mały solenizant i jego goście będą zachwyceni!

Dodaj komentarz