Biuro lśniące czystością – outsourcing sprzątania
28 czerwca 2017
Transport ponadgabarytowy – tylko z fachowcami!
30 czerwca 2017
Biuro lśniące czystością – outsourcing sprzątania
28 czerwca 2017
Transport ponadgabarytowy – tylko z fachowcami!
30 czerwca 2017

Korzystasz z butli gazowych? Nie musisz samodzielnie jeździć po gaz!

Nadal w Polsce najbardziej popularną metodą gotowania jest gotowanie na gazie. W tym celu korzystamy przede wszystkim z butli gazowych. W zależności od tego, jak często gotujemy, butla może wystarczyć nam na miesiąc czy na kilka miesięcy. Gdy w butli nie ma już gazu, konieczna będzie wymiana na pełną. Tutaj pojawia się problem – jak zrobić to wygodnie?

Napełniona butla gazowa waży kilkadziesiąt kilogramów. Nawet ta pusta to spory ciężar. Gdy nie mamy zbyt dobrej kondycji i siły, będziemy mieli problem z jej samodzielnym transportem. Najlepiej mieć kogoś do pomocy, z którym będziemy mogli zanieść butlę do samochodu, a potem dowieźć ją na stację lub do sklepu, gdzie będzie ona wymieniona na pełną.

Problem pojawia się wtedy, gdy korzystamy z butli gazowej, ale nie mamy samochodu i nikogo do pomocy. Jak wtedy możemy wymienić butlę, gdy skończy nam się gaz? Z pomocą przychodzą firmy, których specjalnością jest dostawa gazu Ruda Śląska jest jednym z miast, gdzie możemy skorzystać z takiej właśnie usługi.

Dostawa butli gazowej pod wskazane miejsce
Gdy skorzystamy z usług firm, które zajmują się dostawą butli gazowych pod wskazane miejsce, nie musimy przejmować się tym, że nie mamy auta lub ręki do pomocy w wymianie butli na gaz. Wystarczy tylko, że zadzwonimy i umówimy się na wymianę, a firma, która świadczy takie usługi, przywiezie nam butlę pod wskazany adres.

Dostawa butli gazowej pod wyznaczone miejsce jest usługą bardzo często wybieraną przez osoby, które cenią nie tylko swój komfort, ale również oszczędność czasu. To także dobry wybór dla seniorów, którzy nie mogą zająć się tym samodzielnie. Nie musimy wtedy zaprzątać się już niczym – pracownik firmy przyjedzie do nas, wymontuje pustą butlę gazową i zamontuje pełną. Nie musimy więc w ogóle ruszać się z domu, aby to zrobić.

Ile zapłacimy za dowóz butli z gazem pod nasz adres?
Wydawałoby się, że za skorzystanie z takiej usługi będziemy musieli zapłacić dość dużo. Nic bardziej mylnego – obecnie ceny są bardzo atrakcyjne, co wynika również z faktu, że coraz więcej firm świadczy usługi dowozu butli gazowych do swoich klientów indywidualnych.

Zwykle za cenę butli gazowej wraz z dostawą zapłacimy od 55 do 65 złotych w zależności od firmy, która świadczy usługę. Oddajemy wtedy butlę, która jest pusta. Gdy nie mamy jeszcze własnej butli, będziemy musieli zapłacić kaucję, która wynosi około 100 złotych.

Gdy chcesz skorzystać z usługi dostawy butli z gazem na terenie Rudy Śląskiej oraz okolicznych miejscowości, skorzystaj z usług firmy http://www.gaz-mar.pl/.

Dodaj komentarz