Odszkodowania w razie wypadku
8 grudnia 2017
Koszulki śląskie – lokalny patriotyzm czy nowa moda?
18 grudnia 2017
Odszkodowania w razie wypadku
8 grudnia 2017
Koszulki śląskie – lokalny patriotyzm czy nowa moda?
18 grudnia 2017

Kubki na prezent do nowoczesnych kuchni

Kto powiedział, że kuchnię powinniśmy urządzić z wykorzystaniem wyłącznie jednolitej stylistycznie zastawy? Z fantazyjnymi, różnorodnymi kubkami dodamy jej niebanalnego charakteru, który doskonale wpasuje się w każde, nowoczesne wnętrze.

Odmień oblicze kuchni z oryginalnymi kubkami

Zastanawiasz się nad upominkiem dla znajomych, którzy właśnie urządzają własne gniazdko? Kubki na prezent to idealna propozycja dla tych, którzy akurat kompletują wyposażenie swojej pierwszej, własnej kuchni. Jeśli twoi bliscy aranżują kuchnię w nowoczesnym, niebanalnym stylu, unikalne kubki pomogą im stworzyć we wnętrzu pożądaną atmosferę.

Oryginalny zestaw kubków. Jak go stworzyć?

Kompletując kubki na prezent dla przyjaciół warto zadbać o różnorodność. W prezentowym zestawie może znaleźć się egzemplarz typowo świąteczny, zabawny, czy nawiązujący do stylu życia obdarowywanych osób. Zestaw wcale nie musi być jednorodny pod względem wzorów, czy kolorystyki. Taka różnorodność ożywi każdą przestrzeń, a także sprawi, że odtąd każde z domowych przyjęć będzie nasycone doskonałym nastrojem.

Kubek na prezent i co jeszcze?

Zastanawiasz się, co warto dorzucić do upominku w postaci oryginalnego zestawu kubków? Najlepiej sprawdzi się dodatek w postaci ulubionej kawy czy herbaty. Całość prezentu starannie zapakuj, a stworzysz idealny, upominkowy komplet.

Kubki w spójnym klimacie

Ciekawą alternatywą mogą być kubki na prezent zestawione w komplety wpasowujące się w konkretny klimat. Twój przyjaciel jest zapalonym graczem i fanem science fiction? Podaruj mi kilka kubków nawiązujących do tego klimatu. Być może poszukujesz zestawu kubków dla swojej ukochanej? Kilka egzemplarzy wyrażających uczucie, jakim darzysz swoją drugą połowę bez wątpienia będzie znaczyło coś więcej, niż tylko kilka, kolejnych naczyń.

Jak widać, zabawne kubki z ilustracjami to nie tylko pomysł na humorystyczny prezent, ale i sposób na podkreślenie designu panującego w nowoczesnej kuchni. Wystarczy odrobina wyobraźni, by skompletować oryginalny zestaw, który solenizant z dumą będzie prezentował korzystając z każdej, możliwej okazji.

Dodaj komentarz