Odpowiednie olejki eteryczne
23 listopada 2017
Kubki na prezent do nowoczesnych kuchni
13 grudnia 2017
Odpowiednie olejki eteryczne
23 listopada 2017
Kubki na prezent do nowoczesnych kuchni
13 grudnia 2017

Odszkodowania w razie wypadku

Zwykle o nich nie myślimy, a jednak mogą przydarzyć się każdemu z nas. Wypadki komunikacyjne czy w miejscu pracy, skutkujące uszczerbkiem na zdrowiu to sytuacje, w których należy nam się odszkodowanie. Kancelaria adwokacka KTT oferuje fachową pomoc prawną każdemu, kogo znajdzie się w nagłej, trudnej życiowej sytuacji.

Korzystajmy z prawa do odszkodowania

Jeśli ulegniemy wypadkowi komunikacyjnemu, w którym doznaliśmy uszczerbku na zdrowiu, lub doznamy go w miejscu pracy, przysługuje nam prawo do uzyskania rekompensaty za poniesione szkody. W tak trudnej, życiowej sytuacji często nie myślimy racjonalnie – tymczasem warto pamiętać, że fachowy radca prawny sprawnie pomoże nam dopełnić wszelkich formalności związanych z uzyskaniem odszkodowania.

Co zapewnia kancelaria prawna?

Kancelaria prawna KTT pomoże ci zgłosić szkodę, przygotować pisma, wnioski i odwołania od decyzji ubezpieczyciela, jak również przedsądowe ugody. Pomoc profesjonalnego radcy prawnego odnosi się również do wyliczenia wysokości przysługującego ci odszkodowania oraz zadośćuczynienia za szkody, jakie poniosłeś w wypadku.

Błędy w sztuce lekarskiej

Również wtedy, gdy poniosłeś uszczerbek na zdrowiu wskutek tzw. błędu w sztuce lekarskiej, możesz liczyć na pomoc prawnika. Kancelaria adwokacka KTT podchodzi indywidualnie do przypadku każdego klienta, oferując nie samą, profesjonalną pomoc, ale także zrozumienie. Empatia wobec tych, którzy znaleźli się w trudnym, życiowym punkcie sprawia, że kancelaria Katarzyny Tomczak-Trochimiuk cieszy się zaufaniem klientów.

Indywidualne podejście

Jednostkowe podejście kancelarii prawnej do każdej sprawy to nie tylko gwarancja kompleksowej pomocy, ale i elastyczności kwestii wynagrodzenia za usługi prawnika. Wysokość zapłaty zależy od stopnia skomplikowania sprawy, czasu trwania postępowania jak i nakładu wykonanej pracy. Dzięki temu, możesz być pewien, że twój problem zostanie rozwiązany na możliwie preferencyjnych warunkach.

Jak skontaktować się z kancelarią prawną?

Kancelaria adwokacka KTT ma swoją siedzibę w Gliwicach przy ul. Górnych Wałów 52/5, jednak oferowanie przez nią usługi nie ograniczają się wyłącznie do mieszkańców Śląska. Radca prawny oferuje usługi klientom z całego kraju. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.ktt-adwokat.pl

W sytuacji, w której chcemy uzyskać odszkodowanie za poniesione szkody warto skorzystać z profesjonalnej, rzetelnej pomocy. Fachowe wsparcie oszczędza nam dodatkowego stresu, który i tak doskwiera nam doskwiera nam w związku z uszczerbkiem na zdrowiu.

Dodaj komentarz