Odpowiednie olejki eteryczne
23 listopada 2017
Kubki na prezent do nowoczesnych kuchni
13 grudnia 2017

Odszkodowania w razie wypadku

Zwykle o nich nie myślimy, a jednak mogą przydarzyć się każdemu z nas. Wypadki komunikacyjne czy w miejscu pracy, skutkujące uszczerbkiem na zdrowiu to sytuacje, w których należy nam się odszkodowanie. Kancelaria adwokacka KTT oferuje fachową pomoc prawną każdemu, kogo znajdzie się w nagłej, trudnej życiowej sytuacji.

Korzystajmy z prawa do odszkodowania

Jeśli ulegniemy wypadkowi komunikacyjnemu, w którym doznaliśmy uszczerbku na zdrowiu, lub doznamy go w miejscu pracy, przysługuje nam prawo do uzyskania rekompensaty za poniesione szkody. W tak trudnej, życiowej sytuacji często nie myślimy racjonalnie – tymczasem warto pamiętać, że fachowy radca prawny sprawnie pomoże nam dopełnić wszelkich formalności związanych z uzyskaniem odszkodowania.

Co zapewnia kancelaria prawna?

Kancelaria prawna KTT pomoże ci zgłosić szkodę, przygotować pisma, wnioski i odwołania od decyzji ubezpieczyciela, jak również przedsądowe ugody. Pomoc profesjonalnego radcy prawnego odnosi się również do wyliczenia wysokości przysługującego ci odszkodowania oraz zadośćuczynienia za szkody, jakie poniosłeś w wypadku.

Błędy w sztuce lekarskiej

Również wtedy, gdy poniosłeś uszczerbek na zdrowiu wskutek tzw. błędu w sztuce lekarskiej, możesz liczyć na pomoc prawnika. Kancelaria adwokacka KTT podchodzi indywidualnie do przypadku każdego klienta, oferując nie samą, profesjonalną pomoc, ale także zrozumienie. Empatia wobec tych, którzy znaleźli się w trudnym, życiowym punkcie sprawia, że kancelaria Katarzyny Tomczak-Trochimiuk cieszy się zaufaniem klientów.

Indywidualne podejście

Jednostkowe podejście kancelarii prawnej do każdej sprawy to nie tylko gwarancja kompleksowej pomocy, ale i elastyczności kwestii wynagrodzenia za usługi prawnika. Wysokość zapłaty zależy od stopnia skomplikowania sprawy, czasu trwania postępowania jak i nakładu wykonanej pracy. Dzięki temu, możesz być pewien, że twój problem zostanie rozwiązany na możliwie preferencyjnych warunkach.

Jak skontaktować się z kancelarią prawną?

Kancelaria adwokacka KTT ma swoją siedzibę w Gliwicach przy ul. Górnych Wałów 52/5, jednak oferowanie przez nią usługi nie ograniczają się wyłącznie do mieszkańców Śląska. Radca prawny oferuje usługi klientom z całego kraju. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.ktt-adwokat.pl

W sytuacji, w której chcemy uzyskać odszkodowanie za poniesione szkody warto skorzystać z profesjonalnej, rzetelnej pomocy. Fachowe wsparcie oszczędza nam dodatkowego stresu, który i tak doskwiera nam doskwiera nam w związku z uszczerbkiem na zdrowiu.

Dodaj komentarz