Obuwie sportowe skrojone na miarę
25 lipca 2016
Badminton – gra olimpijska w której liczy się głównie kondycja fizyczna
25 lipca 2016
Obuwie sportowe skrojone na miarę
25 lipca 2016
Badminton – gra olimpijska w której liczy się głównie kondycja fizyczna
25 lipca 2016

Sportowe zabawy podczas wakacji, czyli aktywny wypoczynek

Wiele osób wybiera się gdzieś na wakacje w odległe miejsca, by oddalić się od wszechobecnych problemów i stresującego trybu życia. Niektórzy preferują jednak odpoczynek w niedalekich okolicach domu. Wiele osób mieszka niedaleko ładnych jezior lub rzek, które zachwycają swoim naturalnym pięknem. Takie miejsca idealnie nadają się na wypoczynek. Można wybrać się w takie okolice razem z rodziną, czy przyjaciółmi. Jest to świetny sposób na spędzenie czasu w wesołym i bliskim gronie. Co można robić w takich miejscach?

Gra w badmintona

Badminton jakby nie było jest dyscypliną olimpijską, ale również doskonałą formą zabawy na świeżym powietrzu. Zasady nie są skomplikowane, a rozrywka przednia. Jedyne co trzeba zrobić, to zaopatrzyć się w akcesoria do badminton, by móc bez najmniejszego problemu grać w grupie najbliższych sobie osób. Nie trzeba kupować drogiego i profesjonalnego sprzętu, by dobrze bawić się za pomocą tej gry. Wystarczą dwie paletki (lub więcej jeżeli planujemy grać na przykład w 2 osobowych drużynach), najlepiej kilka lotek, w razie gdyby któraś się zniszczyła lub zgubiła. I to wszystko, można śmiało wypoczywać i bawić się!

Siatkówka na piasku

Wielu jeziorom i rzekom bardzo często towarzyszy obszar pokryty piaskiem. Czasami jest to zupełnie naturalne zjawisko, czasami to sami ludzie decydują się na zorganizowanie przy takich miejscach miejsca wypełnionego piaskiem, by móc śmiało bawić się i wypoczywać. Dobrym sposobem na świetną zabawę może być gra w siatkówkę. Zorganizowanie prostej siatki nie jest takie trudne, piłki są niedrogie, a grać można już w dwie osoby, choć jeżeli oczekujemy nieco większych emocji i zabawy, dobrze byłoby grać w co najmniej kilka osób. Jest to doskonała zabawa, dodatkowo będziemy mogli spalić trochę kalorii, bo chcąc grać dobrze musimy dość sporo się ruszać i wykazać nie lada sprytem.

Dodaj komentarz